Citroën Jumpy

OD

290 000,00 KČ S DPH

Popis | Ceník | Fotky

Citroënu Jumpy se spojuje racionálnost a praktičnost daná jeho objemem s pohodou vyplývající zejména z polohy místa řidiče, která se blíží spíše vozu MPV než užitkovému vozidlu.

Popis

Příď Citroënu Jumpy Multispace je atraktivní zejména díky velké masce chladiče, jejíž chromovaná lišta sahá až ke světlometům. Z celkového stylu vyzařuje díky přímým, aerodynamickým a výrazným liniím vitalita a robustnost. Boky jsou navíc chráněny velkoryse dimenzovanými nárazníky proti ooděrkám a případným drobným nárazům.

Citroën Jumpy si je vědom, jak různé jsou vaše potřeby, a přizpůsobuje se jim širokou škálou tvarů, které jsou vhodné pro nejrůznější typy činností. Verze fourgon je k dispozici ve dvou délkách a dvou výškách, objem může dosáhnout až 7 m3. Výška prahu zavazadlového prostoru je pouhých 49 cm, čehož bylo dosaženo díky příplatkovému zadnímu pneumatickému odpružení umožňujícímu snížit výšku vozu na méně než 190 cm, což je ideální pro vjezd do parkovacích budov ve městě.

Nakládání usnadňují široké boční posuvné dveře umožňující nakládat palety z boku vozu a také zadní dveře, které se otevírají až na 180° pro ještě větší ergonomii a účinnost.

Pro ještě specifičtější použití je Citroën Jumpy k dispozici také ve verzi furgon s vestavbou 3 sedadel ve 2. řadě (ve dvou délkách) a podlaha s kabinou pro nejrůznější typy karosářských přestaveb: například chladírenský Jumpy nebo Jumpy pick-up.

Citroën Jumpy je vybaven systémem Grip Control. Jedná se o pokročilý protiprokluzový systém, který reaguje podle dané situace a za všech okolností optimalizuje pohyblivost vozu. Voličem, který je velmi snadno dostupný na palubní desce, si můžete podle podmínek sjízdnosti, v nichž se pohybujete, vybrat jeden ze 4 režimů (normální, terén, sníh nebo písek).

Ceník

Vozidlo je nabízeno v různé úrovni výbavy. Ceníky vozu i technické parametry si jednoduše zobrazíte po kliknutí na červený odkaz.

 

Ceník Citroën Jumpy Furgon

Ceník Citroën Jumpy Maxi Van

Ceník příslušenství Citroën Jumpy

Technické parametry Citroën Jumpy

 

Fotky vozidla