Citroën Jumper

OD

355 000,00 KČ S DPH

Popis | Ceník | Fotky

Partner při práci, ale také výkladní skříň společnosti, ve které pracuje - model Citroën Jumper má vše, aby vás okouzlil.

Popis

Styl nového Citroënu Jumper prošel výrazným vývojem, nabízí elegantní a optimistický design korespondující s jeho mimořádnou funkčností. Na masce chladiče se objevuje nové logo značky a vůz nabízí i nový světelný podpis. Nový Citroën Jumper využívá to nejlepší z know-how značky z hlediska designu, ergonomie (připojení a komfort), bezpečnosti a úspornosti provozu. Tato nová verze nabízí osvědčenou robustnost a spolehlivost.

Nový Citroën Jumper nabízí velkou různorodost tvarů karoserie, které se liší v délce – 4 délky (L1, L2, L3 a L4), v rozvoru – 3 rozvory (300 cm, 345 cm a 404 cm) a ve výšce – 3 výšky (H1, H2 a H3). Celkově tak Citroën Jumper existuje v 8 verzích furgonu od 8 do 17 m3.

Nový Citroën Jumper se rovněž stává novou referencí z hlediska komfortu pro pohodu těla i ducha, a to zejména kvůli těmto vlastnostem: Sedadlo řidiče s proměnlivým odpružením, přední sedadla s loketní a bederní opěrkou, páka řadicí páky na palubní desce, výškově nastavitelná psací podložka, přímo dostupná zásuvka 12 V, 13 důmyslně rozmístěných odkládacích přihrádek včetně uzamykatelné chlazené přihrádky před sedadlem spolujezdce, volant potažený kůží, výklopný stolek v opěradle dvousedadla spolujezdce. Delší kabina vozu nový Jumper byla rovněž přepracována pro větší komfort, nákladový prostor získal nová okna a čalounění.

Nový Citroën Jumper poskytuje moderní technologie pro lepší ergonomii řízení a větší praktičnost. Nový Citroën Jumper nabízí pro trvalé připojení Connecting Box (hads free sada Bluetooth a USB port), který je kompatibilní se všemi verzemi výbavy s audiosystémem. Nový Jumper nabízí jako první v této kategorii nový barevný pětipalcový dotykový displej, do něhož může být zabudována navigace a zpětná parkovací kamera.

Nový Citroën Jumper, který bere ohledy na rozpočet firemních zákazníků, vykazuje pokles spotřeby až o 1,3 l/100 km (emise nižší o 34 g CO2/km) oproti současnému modelu (údaje pro furgon L3H2 HDi 130): příkladné provozní náklady. Nový Citroën Jumper je pro snížení spotřeby v případě verzí s motorem e-HDi 130 a e-HDi 150 vybaven systémem Stop & Start (motor po zastavení vozu zhasne), který v městském provozu snižuje spotřebu paliva o 0,5 l/100 km.

Ceník

Vozidlo je nabízeno v různé úrovni výbavy. Ceníky vozu i technické parametry si jednoduše zobrazíte po kliknutí na červený odkaz.

 

Ceník Citroën Jumper

Ceník Citroën Jumper Valník

Ceník Citroën Jumper Podvozek

Ceník příslušenství Citroën Jumper

Technické parametry Citroën Jumper

 

Fotky vozidla