Citroën Berlingo

OD

215 900,00 KČ S DPH

Popis | Ceník | Fotky

Citroën Berlingo je užitkový vůz, který se vyznačuje především moderními liniemi, robustností, dynamickým stylem a prostorným interiérem.

Popis

Citroën Berlingo nabízí maximální nákladový prostor o objemu 4,1 m3, takže je do něj možné naložit dvě europalety. Díky chytrému přístupu, jako jsou boční posuvné dveře nebo asymetrické zadní dveře dělené v poměru 60/40 otevírající se až do 180°, vyniká uživatelskou jednoduchostí a bezpečností.

Ergonomii Citroënu Berlingo zvyšuje i kabina Extenso se 3 místy, s možností sklopení sedadel spolujezdců, která umožňuje převážet až 3 m dlouhé náklady.

Každý nástroj nebo předmět nalezne ve voze Citroën Berlingo své místo – pokud ne, lze využít výklopného střešního otvoru Girafon nebo dělicích přepážek s odnímatelnou částí stěny.

Citroën Berlingo se prezentuje jako Furgon ve dvou různých délkách, L1 (až 3,7 m3) a L2 (až 4,1 m3). Existuje rovněž ve verzích: podlaha s kabinou pro veškeré typy karosářských přestaveb nebo furgon s vestavbou 3 sedadel ve 2. řadě, určený k přepravě pracovních týmů (5 míst), ale je také velmi snadno přestavitelný na furgon sklopením zadní lavice. Absence řadicí páky uvolňuje prostor mezi řidičem a spolujezdcem ve prospěch 3. místa v kabině. Volba režimu se provádí pomocí ovladače na palubní desce, resp. páčkami pod volantem v případě řazení v manuálním režimu.

Motor e-HDi 90 Airdream s šestistupňovou pilotovanou manuální převodovkou využívající mikrohybridní technologii vykazuje nízkou spotřebu a velmi nízké emise CO2 (123 g/km).

Citroën Berlingo může být za příplatek vybaveno dřevěným obložením podlahy, podběhů kol a blatníků.

Ceník

Vozidlo je nabízeno v různé úrovni výbavy. Ceníky vozu si jednoduše zobrazíte po kliknutí na červený odkaz.

 

Ceník Citroën Berlingo

Ceník příslušenství Citroën Berlingo

 

Fotky vozidla