Citroën Jumper Kombi

OD

404 000,00 KČ S DPH

Popis | Ceník | Fotky

Citroën Jumper Kombi nabízí ty nejlepší podmínky komfortu a bezpečnosti díky luxusním prvkům příslušenství a uspořádání, které jsou na úrovni sedanu.

Popis

Jednoduchost a intuitivní uspořádání modelu Jumper Kombi maximálně ulehčují řidiči pocit z jízdy. Všechny ovládací prvky vozu jsou v blízkém dosahu a signalizační kontrolky poskytují okamžitý přehled. Sedadlo řidiče lze zcela nastavovat (podélné nastavení, výška a sklon sedáku, sklon opěradla, bederní opěrka...). Pro optimální komfort ho lze za příplatek navíc vybavit systémem proměnného pneumatického odpružení.

Styl vozu Citroën Jumper Kombi s vysoko umístěnými velkorysými světlomety evokuje dynamické výkony i robustnost.

Nastupování do vozu je usnadněno díky důmyslné modularitě. Boční sedadlo ve 2. řadě se snadno sklopí a uvolní tak přístup ke třem místům ve třetí řadě (podle úrovně výbavy). Zavazadlový prostor dokáže bez ohledu na počet cestujících pojmout velké množství zavazadel, které lze do vozu snadno naložit díky zadním dvoukřídlým dveřím.

Velkorysé rozměry interiéru zaručují posádce příjemný komfort na dlouhých cestách. Tento dojem svobody podtrhují i dvě posuvná boční okna ve 2. řadě, díky nimž si mohou cestujícím užít scenérie a trochu čerstvého vzduchu.

Citroën Jumper Kombi nabízí v přední části četné odkládací přihrádky včetně přihrádky na palubní desce, držáku na nápoje, chlazené přihrádky před sedadlem spolujezdce a centrálního uzamykatelného boxu ve spodní části palubní desky. V zadní části je řada odkládacích přihrádek a síťky na zachycení předmětů v zadní části vozu. Cestující mají tedy po ruce vše, co při cestě potřebují.

Pobyt na palubě usnadňuje velká řada prvků výbavy. Některé jsou součástí sériové výbavy (programovatelné upozornění na překročení stanovené rychlosti, elektrické ovládání oken atd.), jiné jsou k dispozici za příplatek, jako například automatická klimatizace. Citroën Jumper je rovněž vybaven kompletním audio/telematickým systémem s autorádiem CD / MP3 a systémem Connecting Box (Bluetooth a USB).

Ceník

Vozidlo je nabízeno v různé úrovni výbavy. Ceníky i technické parametry vozu si jednoduše zobrazíte po kliknutí na červený odkaz.

 

Ceník Citroën Jumper Kombi

Ceník příslušenství Citroën Jumper Kombi

Technické parametry Citroën Jumper Kombi

Fotky vozidla