Citroën Grand C4 Picasso

OD

414 900,00 KČ S DPH

Popis | Ceník | Fotky

Citroën Grand C4 Picasso nabízí novou rovnováhu mezi plynulostí a prostorným interiérem. Přináší také nejmodernější prvky výbavy, vynikající ergonomii a šetrný přístup k životnímu prostředí.

Popis

Tvar Citroënu Grand C4 Picasso je sice především plynulý a elegantní, ale bezesporu se vyznačuje také expresivitou a výrazným charakterem. Jeho zcela nová přední maska, robustnost, kterou prozrazuje elektricky otevíratelné víko zavazadlového prostoru nebo linie vozu, jsou odrazem jasné změny epochy.

Citroën Grand C4 Picasso byl promyšlen do sebemenšího detailu, aby se v něm každý člen posádky cítil dobře. Jeho čistý a volný interiér byl zpracován v duchu loftu. Citroën Grand C4 Picasso v sobě koncentruje to nejlepší z Kreativní technologie. Všechno bylo promyšleno pro vaši pohodu, komfort a bezpečnost, proto, aby byly vaše cesty snadnější, příjemnější a řízení 100 % uvolněné.

Citroën Grand C4 Picasso byl promyšlen do sebemenšího detailu, aby se v něm každý člen posádky cítil dobře. Jeho čistý a volný interiér byl zpracován v duchu loftu.

Citroën Grand C4 Picasso nastavil novou laťku z hlediska prostornosti a modularity. Díky nové platformě bylo možné posunout zadní kola v porovnání s pětimístnou verzí ještě o něco dál a současně zachovat stejnou délku jako u předchozí generace. Usnadnilo se tak nastupování a optimalizoval se prostor pro spolucestující a jejich zavazadla.

Čelní, výrazně plynulá strana Citroënu Grand C4 Picasso předznamenává novou identitu stylu Citroën. Nejvýraznějším prvek této osobnosti je zcela nový světelný podpis vozu. Denní světla s LED diodami jsou umístěná nad hlavními světlomety a dokonale tak podtrhují expresivní a moderní výraz vozu.

Citroën C4 Picasso je podobně jako poslední koncepční vozy značky opatřen zadními sdruženými LED diodovými světly vytvářejícími zcela nový3D efekt. Díky svému hlubokému a futuristickému pohledu je Citroën C4 Picasso mezi současnými automobily okamžitě rozpoznatelný.

Střešní oblouky sahají až ke spodní části čelního skla a vytvářejí boční zcela nový podpis vozu podtrhující obytný prostor vozu i velké prosklené plochy. Dodávají vozu styl, ale nijak to neubírá jejich praktické funkci, neboť středová část těchto hliníkových oblouků slouží i jako střešní tyče.

Ceník

Vozidlo je nabízeno v různé úrovni výbavy. Ceníky i technické parametry vozu si jednoduše zobrazíte po kliknutí na červený odkaz.

 

Ceník Citroën Grand C4 Picasso

Ceník příslušenství Citroën Grand C4 Picasso

Technické parametry Citroën Grand C4 Picasso

 

Fotky vozidla