Citroën C5

OD

486 900,00 KČ S DPH

Popis | Ceník | Fotky

Výrazná osobnost Citroënu C5 čiší i z jeho moderních a propracovaných linií. Tento technologický a moderní vůz je rovněž věrný DNA značky.

Popis

Aerodynamické linie, výrazný tvar, elegantní křivky: reprezentativní design Citroënu C5 je v kategorii sedanů měřítkem. Na první pohled vyvolává emoce a podle úhlu pohledu vypadá jako vznešené kupé nebo elegantní limuzína.

Interiér Citroënu C5 je prostorný a dobře promyšlený, takže svým pasažérům poskytuje nedostižný pocit pohody. Cestující vzadu se cítí díky opravdu velkorysému prostoru jako v první třídě.

Všechny části, od palubní desky přes dveřní panely po středovou konzolu mají výrazný elegantní styl.

Konkávní zadní okno vozu C5 je charakteristické pro velké limuzíny značky Citroën. Opačné vydutí ukazuje na prostornost zavazadelníku a usnadňuje přístup k jeho obsahu.

Chromované lišty elegantně podtrhují prahové lišty, masku chladiče, přední a zadní nárazník a boční okna (u verze Exclusive). Chromovaná dvojitá koncovka výfuku (u motoru HDi 200 s automatickou převodovkou) dodává zadní straně ještě více na výrazu.

Místo řidiče vozu C5 má intuitivní a moderní styl a bylo koncipováno jako skutečný kokpit. Je vybaveno volantem s pevným středem, jenž umožňuje okamžitý přístup k nejpoužívanějším funkcím. Údaje o řízení jsou soustředěny do tří elegantních ciferníků s kruhovými ukazateli.

U vozu C5 je v nabídce i střešní okno s elektrickým otevíráním (a systémem ochrany proti přiskřípnutí prstů). Díky němu do interiéru proniká přirozené světlo a vytváří zde příjemnou atmosféru. Výrazně luxusní denní světlomety s LED diodami ilustrují to, že vůz C5 má charakter velké limuzíny. Na výběr máte širokou nabídku 16 - 19" kol. Zvyšují eleganci a reprezentativní charakter vozu C5.

Ceník

Vozidlo je nabízeno v různé úrovni výbavy. Ceníky i technické parametry vozu si jednoduše zobrazíte po kliknutí na červený odkaz.

Ceník Citroën C5

Ceník příslušenství Citroën C5

Technické parametry Citroën C5

Fotky vozidla