Citroën C5 Tourer

OD

506 900,00 KČ S DPH

Popis | Ceník | Fotky

Citroën, věrný tradici inovace, nabízí s vozem C5 Tourer kombi dynamických tvarů, který na první místo staví kreativitu a technologie.

Popis

Citroën C5 Tourer navazuje na ladný tvar sedanu a daří se mu skloubit elegantní styl a objemy, které jsou jak velkorysé, tak praktické. Dynamické a elegantní linie se projevují v ušlechtilé přední masce, výrazné zádi a dokonale vyváženém profilu.

Interiér Citroënu C5 je prostorný a dobře promyšlený, takže svým pasažérům poskytuje nedostižný pocit pohody. Cestující vzadu se cítí díky opravdu velkorysému prostoru jako v první třídě.

Všechny části, od palubní desky přes dveřní panely po středovou konzolu mají výrazný elegantní styl.

Střešní tyče, kterými je Citroën C5 Tourer vybaven a jež jsou nezbytné pro převážení těžkých nebo objemných předmětů, mohou nést náklad do 80 kg. Tvoří také dodatečný stylový prvek.

Chromované lišty elegantně podtrhují prahové lišty, masku chladiče, přední a zadní nárazník a boční okna (u verze Exclusive). Chromovaná dvojitá koncovka výfuku (u motoru HDi 200 s automatickou převodovkou) dodává zadní straně ještě více na výrazu. Výrazně luxusní denní světlomety s LED diodami ilustrují to, že Citroën C5 Tourer má charakter velké limuzíny.

Místo řidiče Citroënu C5 Tourer má intuitivní a moderní styl a bylo koncipováno jako skutečný kokpit. Je vybaveno volantem s pevným středem, jenž umožňuje okamžitý přístup k nejpoužívanějším funkcím. Údaje o řízení jsou soustředěny do tří elegantních ciferníků s kruhovými ukazateli.

C5 Tourer je vybaven panoramatickým střešním oknem o ploše 1,72 m2, které vytváří příjemnou světelnou atmosféru a dodává pozoruhodný pocit prostoru. Pro vytvoření tlumené atmosféry lze toto „okno do nebe“ zastínit elektricky ovládanými pevnými clonami (systém s ochranou proti přiskřípnutí prstů).

Ceník

Vozidlo je nabízeno v různé úrovni výbavy. Ceníky i technické parametry vozu si jednoduše zobrazíte po kliknutí na červený odkaz.

Ceník Citroën C5 Tourer

Ceník příslušenství Citroën C5 Tourer

Technické parametry Citroën C5 Tourer

Fotky vozidla