Citroën C4

OD

299 900,00 KČ S DPH

Popis | Ceník | Fotky

Příkladný komfort. Nová řada Citroën C4 se opírá o přednosti a uznávané silné stránky vozu C4 a je příslibem vysoké úrovně komfortu a jedinečného zážitku z jízdy.

Popis

Propracované linie, výrazný styl, harmonický design: Citroën C4 je díky svému jedinečnému tvaru okamžitě rozpoznatelný. Vyvážené proporce s propracovaným designem, z něhož vyzařuje dojem robustnosti. Osobitost nové řady Citroën C4 podtrhuje množství detailů: žebrovitá kapota, zadní černý spojler a zúžené světlomety. Výsledkem je výrazný hatchback.

Nejdůležitější je špičková technologie. Nová řada C4 nabízí světelný podpis nejnovější generace. Expresivnost světlometů protažených směrem k bokům je posílena použitím denních světel s LED diodami. Zadní dynamickou stranu hatchbacku podtrhuje i nový světelný podpis s 3D efektem. Tato nová světla ozvláštňují čistě a volně působící horní část víka zavazadlového prostoru a zvyšují elegantní charakter tohoto kompaktního vozu. Přispívá k tomu i přesnost vůle a zarovnání spojů.

Na palubě vozu Citroën C4 máte k dispozici výjimečně pohodlná sedadla. Sedadlo řidiče nabízí bederní nastavení a masážní funkci bederní oblasti s elektrickým ovládáním.

Nechte vstoupit dovnitř světlo. Nová řada Citroën C4 nabízí velké prosklené plochy pro větší výhled a optimální prosvětlení. To lze pro pohodu všech cestujících zvýšit i panoramatickou prosklenou střechou o ploše 1,3 m² s elektricky ovládanou clonou.

Nový audio systém (se zesíleným subwooferem), využívající technologii rozložení zvuku do prostoru a nový software na zpracování zvuků, nabízí cestujícím vozu Citroën C4 uklidňující tlumenou atmosféru, optimální kvalitu poslechu a skutečné potěšení.

Prvky výbavy vašeho vozu C4 byly koncipovány tak, aby zajistily optimální komfort ve všech situacích: místo řidiče, kde všechny ovladače skvěle padnou do ruky, zásuvka 12V, přenosná samonabíjecí kapesní svítilna v zavazadlovém prostoru a zásuvka 230V (podle dané verze).

Citroën C4 má mnoho předností, jako jsou prostornost, multifunkčnost a malé obrysové rozměry. Rozvor činí 2608 mm, cestující na zadních sedadlech mají dostatek prostoru.

Ceník

Vozidlo je nabízeno v různé úrovni výbavy. Ceníky i technické parametry vozu si jednoduše zobrazíte po kliknutí na červený odkaz.

Ceník Citroën C4

Ceník příslušenství Citroën C4

Technické parametry Citroën C4

Fotky vozidla