Citroën C4 Picasso

OD

404 900,00 KČ S DPH

Popis | Ceník | Fotky

Citroën C4 Picasso je MPV, ve kterém se snoubí kompaktnost a prostornost. Jeho výbava a dotykové a intuitivní rozhraní pro řidiče jsou dalším důkazem Kreativní technologie značky.

Popis

Citroën C4 Picasso přináší změnu epochy! Expresivní maska, světelný podpis s LED diodami vpředu i vzadu vytvářejícími zcela nový 3D efekt, dynamika zadní strany s obepínajícím víkem zavazadlového prostoru a propracované linie jsou příslibem cest do nové dimenze!

Díky velkému střešnímu oknu a sériově montovanému panoramatickému čelnímu sklu má posádka maximální výhled a pocit svobody! Asymetrická plynulá a ergonomická palubní deska Citroënu C4 Picasso tento pocit prostoru, světla a pohody ještě posiluje. Paket Lounge je příslibem vysoké úrovně komfortu jako při cestování první třídou!

Výraznou osobitost dodává Citroënu C4 Picasso zejména nový světelný podpis. Světlomety jsou zvýrazněné denními LED diodami, které jakoby prodlužují masku chladiče. Váš vůz má díky nim expresivní, moderní a technologický pohled.

Citroën C4 Picasso je opatřen zadními sdruženými LED diodovými světly vytvářejícími zcela nový 3D efekt, které se již objevily u posledních konceptů značky. Díky svému hlubokému a futuristickému pohledu je Citroën C4 Picasso mezi současnými automobily okamžitě rozpoznatelný.

Chrom je u Citroënu C4 Picasso použitý ke zdůraznění jeho výrazného stylu a ke zvýšení jeho elegantnosti. Například boční lišta ve tvaru C podtrhuje prostor vyhrazený pro řidiče a spolucestující.

Citroën C4 Picasso nabízí širokou škálu 16" až 18" hliníkových disků kol nového designu, které zvyšují přirozenou eleganci a dynamičnost tvaru vozu.

Citroën C4 Picasso v sobě koncentruje to nejlepší z Kreativní technologie. Všechno bylo promyšleno pro vaši pohodu, komfort a bezpečnost, proto, aby byly vaše cesty snadnější, příjemnější a řízení 100 % uvolněné.

Ceník

Vozidlo je nabízeno v různé úrovni výbavy. Ceníky i technické parametry vozu si jednoduše zobrazíte po kliknutí na červený odkaz.

 

Ceník Citroën C4 Picasso

Ceník příslušenství Citroën C4 Picasso

Technické parametry Citroën C4 Picasso

 

Fotky vozidla