Citroën C4 Cactus

OD

329 900,00 KČ S DPH

Popis | Ceník | Fotky

Nový svět, nové myšlenky! Citroën C4 Cactus představuje nový směr značky - vůz je odvážný, moderní, pro větší pohodu.

Popis

C4 Cactus se snaží snoubit styl a praktičnost, nabízí výrazné prvky, které vynikají nejen designem, ale i funkčností. Reaguje tak na neustálou snahu o nalezení kompromisu mezi tvarem, výkonností a plynulými liniemi.

Pro předek je charakteristický výrazný světelný prvek v podobě denních světel s LED diodami podtrhávajícími protáhlé a světlomety zabudované do prvků Airbump®. Zadní světla potom přidávají 3D efekt, a tak opět o něco více posilují design vozu.

Výraznou osobitost získal model C4 Cactus také díky netradičním střešním nosičům spojujícím styl a praktičnost nebo vzduchovým kapslím Airbump, chránícím vozidlo před drobnými škrábanci a oděrkami.

Airbump® představuje úspěšné spojení designu a praktičnosti. Pružný povrch této světové novinky chrání vozidlo před drobnými oděrkami a poškozením a graficky strukturuje styl vozu Citroën C4 Cactus.

V čem tkví tajemství? V řadě vzduchových kapslí ukrytých pod slupkou z TPU (termoplastického polyuretanu). Díky nim tento obal pohlcuje drobné nárazy a poskytuje lepší odolnost proti poškrábání. Airbump nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu a přímo tak přispívá ke snížení nákladů na opravu.

Design interiéru modelu C4 Cactus se nese v minimalistickém a technickém duchu. Uvolnil se tak prostor pro řidiče i posádku a jako celek získal vnitřní prostor výraznou identitu, kde má každý prvek své přirozené místo. Elegantní palubní deska a dotykový displej 7’’ uvolňuje prostor. Interiér vozu Citroën C4 Cactus nabízí čisté a hladké linie, ovládání vozidla je díky němu mnohem pohodlnější a příjemnější.

Nový přístup je vidět především u předních sedadel vozu C4 Cactus. Ta byla pro větší komfort a pohodu navržena v duchu pokojového sofa, vytvářejí přátelskou atmosféru pro větší uvolnění a komfort. Samostatně nastavitelná a pohodlná široká sedadla jsou spojena se zcela novým voličem převodovky „Easy Push“, který také přispívá k většímu prostoru na palubě. Čalounění sedadel ladí se 3 variantami barevného provedení interiéru: Ambiance Stone Grey, Pack Purple Inside et Pack Habana inside. U všech variant barvy harmonicky ladí a vytvářejí v kabině příjemnou atmosféru.

Ceník

Vozidlo je nabízeno v různé úrovni výbavy. Ceníky i technické parametry vozu si jednoduše zobrazíte po kliknutí na červený odkaz.

Ceník Citroën C4 Cactus

Technické parametry Citroën C4 Cactus

Fotky vozidla