Citroën C4 Aircross

OD

454 900,00 KČ S DPH

Popis | Ceník | Fotky

Citroën C4 Aircross v sobě spojuje eleganci sedanů Citroën s energickými liniemi terénního vozu. Hrdě nese některé znaky typické pro modelovou řadu značky.

Popis

Citroën C4 Aircross v sobě harmonicky snoubí styl a výkonnost. Například přední denní světlomety s LED diodami jsou vertikálně zabudované do aerodynamických nasávacích otvorů a vozu propůjčují typický světelný podpis. V zádi je zabudovaná kamera pro snadné couvání, která je ukryta v chromované liště víka zavazadlového prostoru.
Použité chromové prvky spolu se zadním zatmaveným sklem dodávají vozu ještě více elegance.

Díky pohonu 4 × 4 máte možnost výběru pohonu! Podle svých přání a potřeb můžete kdykoliv, i během jízdy, manuálně pomocí ovladače umístěného za řadicí pákou vybrat jeden ze tří režimů řízení.

Neobyčejně pevná struktura karoserie vozu Citroën C4 Aircross dokáže pohltit a rozložit energii nárazu a současně snížit deformaci karoserie a lépe tak ochránit vás i posádku. Tato pevnost zaručuje přesné dynamické chování umožňující udržení dráhy bez ohledu na profil silnice.

Pro bezpečné každodenní řízení je Citroën C4 Aircross vedle pohonu 4 × 4 zajišťujícího pohodlné řízení vybaven dalšími podpůrnými prvky řízení, jako je ESP (elektronický stabilizační systém), ABS, elektronický rozdělovač brzdných sil a asistent pro rozjezd do svahu (Hill Assist).

Citroën C4 Aircross zaujímá z hlediska emisí CO2 místo v čele segmentu, což je plně v souladu se závazky značky ohledně šetrného přístupu k životnímu prostředí, nejlepšího výsledku dosahuje ve verzi s motorem HDi 115 a pohonem na dvě kola, kde emise činí pouhých 119 g CO2/km!

Citroën C4 Aircross je vybaven hi-fi zařízením na vysoké úrovni značky Rockford Fosgate®. Celkový výkon systému je 710 W.

Ceník

Vozidlo je nabízeno v různé úrovni výbavy. Ceníky i technické parametry vozu si jednoduše zobrazíte po kliknutí na červený odkaz.

 

Ceník Citroën C4 Aircross

Ceník příslušenství Citroën C4 Aircross

Technické parametry Citroën C4 Aircross

 

Fotky vozidla