Citroën C3

OD

239 900,00 KČ S DPH

Popis | Ceník | Fotky

Citroën C3 patří svými čistými a protáhlými liniemi mezi nejkompaktnější modely svého segmentu a velká prosklená plocha tento pocit prostoru a totální svobody ještě zvyšuje.

Popis

Citroën C3 přináší nový, dosud nepoznaný zážitek díky čelnímu sklu Zenith. Jde o mistrovské technologické dílo. Díky své výjimečné délce 1 350 mm zvětšuje zorné pole cestujících vpředu o 80° směrem nahoru a usnadňuje 3/4 výhled vpřed.

Vypouklé sklo je vsazené mezi užšími sloupky umožnuje celé posádce plně se ponořit do krajiny, zažít smyslový prožitek, který každé vaší jízdě dodá nový rozměr. Jízda ve voze Citroën C3 se rychle stává jedinečným zážitkem.

Vypouklé sklo je vsazené mezi užšími sloupky umožnuje celé posádce plně se ponořit do krajiny, zažít smyslový prožitek, který každé vaší jízdě dodá nový rozměr. Jízda ve voze Citroën C3 se rychle stává jedinečným zážitkem.

Tvar Citroënu C3, pro který jsou typické čisté a protáhlé linie, je výrazem avantgardního stylu. Elegantní design je zvýrazněn dynamickou čelní stranou s vyšší maskou chladiče, na které upoutají stylizované šípy vytvářející logo značky, a novým světelným podpisem pomocí LED diod.

Citroën C3 patří mezi nejkompaktnější vozy svého segmentu. Neustoupil tlaku inflace a zůstal pod hranicí 4 metrů (délka 394 cm, šířka 173 cm a výška 152 cm). Požadavek, který jde proti trendu k neustálému zvětšování, aniž by to bylo na úkor místa. I při této kompaktnosti vůz nabízí jednu z největších kabin a zavazadlových prostorů ve svém segmentu. S poloměrem otáčení 10,2 m navíc perfektně vyhovuje potřebám městského provozu.

Citroën C3 znamená nové měřítko z hlediska kvality provedení ve své kategorii.
Projevuje se to zejména péčí, jež byla věnovaná především povrchové úpravě, spojům a začištěním, použití chromovaných ozdobných prvků na klikách dveří, lištách kolem oken a na výfuku.

Styl interiéru Citroënu C3 se odráží v interiéru, z něhož vyzařuje elegance a dynamika. Palubní desku z měkčeného plastu například podtrhuje lišta v odstínu Tungstène nebo v šedém odstínu Moondust. Po celém interiéru jsou rozesety chromované nebo lakované díly a jemně ladné ozdobné prvky, díky nímž je interiér Citroënu C3 prostě jedinečný a elegantní.

Ceník

Vozidlo je nabízeno v různé úrovni výbavy. Ceníky i technické parametry vozu si jednoduše zobrazíte po kliknutí na červený odkaz.

 

Ceník Citroën C3

Ceník příslušenství Citroën C3

Technické parametry Citroën C3

 

Fotky vozidla