Citroën C-Zéro

OD

487 600,00 KČ S DPH

Popis | Ceník | Fotky

Tento městský vůz byl zkoncipován tak, aby usnadnil pohyb po městě: malé obrysové rozměry, rychlé dobíjení a dostatečný dojezd, který pokryje veškeré běžné cesty, a to vše v tichu, v němž zapomenete na hluk města.

Popis

Zapomeňte na čerpací stanice! Citroën C-ZERO pohání elektrický motor poskytující výkon 49 kW tj. 67 k CEE), který je napájený z lithium-iontové baterie o kapacitě 14,5 kWh. Tato baterie dodává energii nutnou k fungování motoru, klimatizace i topení. Maximální rychlost 130 km/hod a dojezd přibližně 150 km jsou pro běžné každodenní cesty zcela dostačující. Je to mrštný, lehce ovladatelný vůz, který usnadňuje cesty po městě a dává nový rozměr radosti z řízení.

Otočíte klíčkem v zapalování, motor není nijak slyšet, jen se ozve zapípnutí, které vám ohlásí, že můžete vyjet. Řízení: pedál plynu a pedál brzdy. Dojezd: Ukazatel nabití vás neustále informuje o spotřebě nebo vyvíjení energie, takže můžete podle toho upravit řízení a optimalizovat stav nabití baterie.

Citroën C-Zéro se při připojení k běžné domácí zásuvce 230V pomocí dodávaného kabelu nabije za 6 – 11 hodin.

Pokud použijete zvláštní nabíjecí stojan s jednofázovým proudem 125 A se čas nabití snižuje na 30 minut (nabití na 80 %). Během zpomalování funguje motor Citroënu C-Zéro jako generátor, jenž mění kinetickou energii vozu na elektrickou, kterou se baterie opět nabíjí.

Když se před vámi objeví Citroën C-Zéro, neobdivujete jen 100 % elektrický vůz, ale také městské vozítko odvážného designu. Pro vzhled vozu Citroën C-Zéro jsou typické plynulé a zaoblené linie, lehce vypouklý oblouk střechy a veké prosklené plochy. Jde o kompaktní vůz velmi výrazného stylu.

Palubní deska propracovaného stylu zahrnuje větráky a ovladače audio systému a klimatizace. Rozložení všech prvků je funkční a intuitivní. Po usednutí zjistíte, kolik místa získala posádka díky elektrickému motoru. Citroën C-Zéro nabízí i při své menší velikosti čtyři prostorná a pohodlná sedadla. Pro uložení osobních věcí můžete využít velké kapsy ve dveřích. Praktický zavazadlový prostor nabízí 166 litrů.

Ceník

Vozidlo je nabízeno v různé úrovni výbavy. Ceníky i technické parametry vozu si jednoduše zobrazíte po kliknutí na červený odkaz.

 

Ceník Citroën C-Zéro

Ceník příslušenství Citroën C-Zéro

Technické parametry Citroën C-Zéro

 

Fotky vozidla