Citroën C-Elysée

OD

244 500,00 KČ S DPH

Popis | Ceník | Fotky

Citroën C-Elysée těží z veškerého technického a stylistického know-how značky Citroën. Jeho hlavním cílem je uspokojit především očekávání mezinárodních trhů.

Popis

Z harmonických linií a celého stylu vozu Citroën C-Elysée čiší na první pohled jeho charakter: jde o moderní a prostorný sedan. Impozantní vzhled Citroënu C-Elysée, jehož prestižní a vyvážený tvar charakterizuje široký rozchod, vysoce postavená linie karoserie a klenuté blatníky, vás nenechá lhostejnými.

Prostorný interiér Citroënu C-Elysée je na úrovni velkých sedanů. Platí to především pro jeho palubní desku, která může být ozdobena atraktivní moderní lištou. Sedadla jsou velmi pohodlná a mohou být opatřena velmi elegantním čalouněním s použitím kůže. Při výběru materiálu se designéři řídili jejich elegancí a robustností.

Z přední strany Citroënu C-Elysée na první pohled vyzařuje jeho příslušnost k modelové řadě značky Citroën, zejména díky výrazné chromované liště, zdůrazňující jeho obepínající žebrovitou kapotu.

Citroën C-Elysée splní díky svým rozměrům interiéru a zavazadlového prostoru jakékoliv potřeby. Cestující na předních sedadlech se cítí velmi pohodlně a cestující na zadních sedadlech ocení velkou prostornost, kterou mají k dispozici. Prostor ve výši kolen je vynikající a vyhovuje celé rodině.

Zavazadlový prostor, který je snadno přístupný, praktický a velmi prostorný, nabízí kapacitu 506 litrů, což je v této kategorii jeden z největších objemů. Zahrnuje i schránku pod podlahou o objemu 20 litrů, která je ideální pro uložení menších předmětů.

Citroën C-Elysée nabízí řadu užitečných, důvtipných a snadno dostupných odkládacích přihrádek. Každý cestující může využívat různé přihrádky a boxy, od prostorné přihrádky před sedadlem spolujezdce vpředu, přes kapsy v opěradlech předních sedadel po kapsy ve dveřích a přihrádku pod loketní opěrkou.

Ceník

Vozidlo je nabízeno v různé úrovni výbavy. Ceníky i technické parametry vozu si jednoduše zobrazíte po kliknutí na červený odkaz.

 

Ceník Citroën C-Elysée

Ceník přislušenství Citroën C-Elysée

Technické parametry Citroën C-Elysée

 

Fotky vozidla