Citroën Berlingo Multispace

OD

309 900,00 KČ S DPH

Popis | Ceník | Fotky

Nejen že je nepopíratelně robustní a bezpochyby moderní, je také velmi expresivní! Jeho výrazná osobitost vyzařuje z nového loga značky – stylizovaných šípů.

Popis

Designéři Citroënu Berlingo Multispace se inspirovali u vozů SUV a zvolili velkou ergonomickou palubní desku. Na svém sedadle se cítíte komfortně a veškeré ovládací prvky včetně řadicí páky, která je přímo zabudovaná do palubní desky, vám přirozeně padnou do ruky. Můžete si nastavit výšku sedadla, volant je nastavitelný nejen výškově, ale i podélně a při dlouhých cestách se můžete opřít o loketní opěrku.

Vůz s výbavou „Black Pack“ používá černou barvu Onyx, která mu dodá ještě osobitější vzhled. Objevuje se v horní části předního nárazníku i na vnějších zpětných zrcátkách, bočních ochranných lištách a liště kolem osvětlení zadní registrační značky.

Po usednutí za volant vozu Citroën Berlingo Multispace si okamžitě všimnete kvality provedení interiéru a jeho čalounění. V nabídce je několik úrovní výbavy, takže si každý může zvolit, co mu nejvíc vyhovuje, aby se cítil jako doma. Nezapomínejme na hravou stránku vozu, kterou nabízí příplatková výbava Modutop, a dobrodružnou verzi XTR.

Vedle akustického komfortu je pro všechny spolucestující vozu Citroën Berlingo Multispace zajištěn i tepelný komfort. Automatická klimatizace je dvouzónová, takže umožňuje nastavit různou teplotu pro řidiče a spolujezdce vpředu (v závislosti na dané úrovni výbavy).

Nápravy vozu Berlingo jsou konstruovány tak, aby zajistily jak ve městě, tak na dálnici nejlepší poměr mezi pohodlím a jízdními vlastnostmi. Díky svému velkému rozvoru, patnáctipalcovým (nebo za příplatek šestnáctipalcovým) kolům a širšímu rozchodu má vůz vynikající stabilitu, v tomto segmentu nevídanou.

Díky výsledkům, které Citroën Berlingo Multispace získal v testech EuroNCAP, se stalo na trhu s vozy typu ludospace měřítkem. Zesílená struktura a bezpečnostní výbava mu vynesly 4 hvězdičky v testech ochrany. Na cestu s rodinou se můžete vydat zcela klidně.

Ceník

Vozidlo je nabízeno v různé úrovni výbavy. Ceníky i technické parametry vozu si jednoduše zobrazíte po kliknutí na červený odkaz.

 

Ceník Citroën Berlingo Multispace

Ceník příslušenství Citroën Berlingo Multispace

Technické parametry Citroën Berlingo Multispace

 

Fotky vozidla

V této galerii žádné snímky