Citroën DS 3

OD

388 900,00 KČ S DPH

Popis | Ceník | Fotky

Vůz DS 3 je designérův sen, který si každý může pomocí řady prvků upravit na míru svému vkusu. Každý vůz DS 3 je unikátní.

Popis

Je kompaktní, smyslný, elegantní, vždy připravený vyrazit vpřed… Na první pohled je vidět, že je jiný, a jeho charakter ještě podtrhují originální prvky: „plovoucí“ střecha, žraločí ploutev, která dodává linii bočních oken dynamiku, boční mřížky sání s LED diodami. DS 3 existuje ve 32 barevných kombinacích. Svou kreativitu můžete vyjádřit volbou odstínu střechy přes výběr kol po barvu karoserie. S vozem DS 3 se stáváte sám designerem.

Po celé kabině vozu DS 3 naleznete ušlechtilé materiály jako je kůže a chrom. Hliníkové sportovní pedály jsou opatřeny protiskluzovým povrchem a v řadicí páce se kombinuje leštěný chrom s lesklou barvou nebo matnou kůží a výsledkem je páka, která přesně padne do ruky. Ovladače automatické klimatizace, které jsou dokonale zabudované do středové konzoly, jsou opatřeny chromovanou lištou. Interiér vozu DS 3 svědčí o smyslu pro jemnou eleganci a pro čisté originální designové linie.

Opovážlivý charakter vozu DS 3 čiší i z jeho pohledu. Po obou stranách předního nárazníku překvapí boční mřížky sání s LED diodami, které vozu zajišťují originální vzhled. Vzhledem k tomu, že technologie je s vozem DS 3 neoddělitelně spjatá, je vůz nyní opatřen novým hypnotickým podpisem s LED zadními světly vytvářejícími 3D efekt. Diskrétní chromované logo DS je podobně jako klenot ve šperkovnici zasazené do černě embosovaného rastru DS a objevuje se na boční ploše světla.

V obepínajícím sedadle, které vám umožňuje nízkou polohu při řízení, s volantem pevně v rukou nebudete vůbec chtít a budete si chtít vychutnat pocity z řízení vozu DS 3. Informace spojené s řízením jako je rychlost, spotřeba a otáčky naleznete na displejích trojrozměrného přístroje moderního designu. Chromovaná úprava podtrhuje elegantní a sportovní stránku vozu DS 3.

Vnější kompaktnost může být zjevná na první pohled, ale na prostornost kabiny to nemá vliv: DS 3 je prvním skutečně multifunkčním kupé. Vůz DS 3 nabízí 5 rovnocenných míst, z nichž každé má prostor na úrovni malého sedanu, jak bočně, tak podélně. Ve voze je dostatek místa pro nohy – vepředu díky vyšší palubní desce a vzadu díky štíhlým předním sedadlům a uvolněnému prostoru pod sedadly. Inovace vozu DS 3 spočívá v tom, že projevuje charakter mnohostranného sedanu, i když to z jeho tvaru nelze nevyhnutelně předvídat.

Mrštná a energická DS 3 „přilepí“ řidiče k vozovce a ten může snadno vybírat oblouky a zatáčky. Řídit vůz DS 3, znamená mít silnici v malíčku. Díky jeho energickému chování je řízení živé, a přitom nabízí vysokou úroveň ovladatelnosti a bezpečnosti, které v tomto typu vozu nebylo ještě nikdy dosaženo.

Ceník

Vozidlo je nabízeno v různé úrovni výbavy. Ceníky i technické parametry vozu si jednoduše zobrazíte po kliknutí na červený odkaz.

 

Ceník Citroën DS 3

Ceník Citroën DS 3 Racing

Ceník Citroën DS 3 Speciální série

Ceník příslušenství Citroën DS 3

Technické parametry Citroën DS 3

 

Fotky vozidla