Citroën DS 5

OD

744 900,00 KČ S DPH

Popis | Ceník | Fotky

Za volantem vozu DS 5 zažijete radost z každodenního řízení výjimečného auta a originálního designérského skvostu.

Popis

Vůz DS 5 má originální design a překvapující styl. Působí jako aerodynamická socha: vyzařuje z něj plynulost i napjatost, slibující na první pohled dynamické prožitky. Jde o velmi elegantní vůz, pro něhož je typický ostrý pohled zdůrazněný světlomety s LED diodami, chromovaná protáhlá lišta a zvláštní tvar zadního blatníku.

Jedinečný zážitek z řízení! Dynamické chování na silnici, při němž však nijak netrpí komfort! Pružiny a tlumiče vozu DS 5 byly vyvinuty tak, aby dokonale kopírovaly silnici, a přitom bylo snadné vůz ovládat. Vůz vyvolává dojem, že je přilepený k silnici, a cestujícím nabízí za všech okolností pocit bezpečnosti.

Vůz DS 5 využívá toho nejlepšího z know-how značky, pokud jde o kvalitu a eleganci.
Péče je neustále věnována sebemenšímu detailu, ve voze jsou použity pravé kvalitní materiály.

Velkou roli v interiéru vozu DS 5 hraje zabudované osvětlení.
Stiskem tlačítka START se vůz nastartuje a kabina oživne. Spustí se systém promítání informací na čelní sklo (Head-up Display), oživne i digitální třídílný displej a ručička přístroje.

Interiér vozu DS 5 vás přenese do světa letectví, zejména díky místu řidiče, které působí jako skutečný kokpit letadla. Připomíná kupé třídy Gran Turismo. Odlišnost vozu DS 5 se projevuje i v interiéru, který je zcela specifický, inspiraci čerpá ze světa letectví a dokonale ladí s vzhledem exteriéru. Nejtypičtějším prvkem je střecha kokpitu. Střecha, která je novou verzí prosklené střechy přizpůsobené světu vozu DS 5, je rozdělená do 3 světelných „šachet“ (0,58m2 prosklené plochy), které lze jednotlivě zaclonit a ve dne i v noci vytváří naprosto nevídanou a osobitou atmosféru.

V rámci příslušenství je v nabídce i přenosný přehrávač DVD se se dvěma samostatnými obrazovkami. Cestující na zadních sedadlech si tak mohou užít dokonalé audio a video kvality. Vůz DS 5 může být rovněž vybaven zařízením WiFi On Board, díky kterému mohou cestující během jízdy využívat internet.

Pohoda, bezpečnost, komfort… vše ve voze DS 5 bylo promyšleno tak, aby byly vaše cesty snadnější a příjemnější pro 100 % uvolněné řízení.

Ceník

Vozidlo je nabízeno v různé úrovni výbavy. Ceníky i technické parametry vozu si jednoduše zobrazíte po kliknutí na červený odkaz.

 

Ceník Citroën DS 5

Ceník Citroën DS 5 Speciální série

Technické parametry Citroën DS 5

 

Fotky vozidla