Citroën DS 4

OD

496 900,00 KČ S DPH

Popis | Ceník | Fotky

Vůz DS 4 je pětidveřové vyvýšené kupé, které je schopno plnit nejrůznější potřeby a současně nabídnout vynikající dynamiku jízdy. DS 4 otevírá cestu k novým způsobům využití, k novým motoristickým požitkům.

Popis

Nepatrné vyvýšení, nenápadné zadní dveře, protáhlé linie, sošný tvar! S touto originální architekturou má vůz DS 4 vše proto, aby vás okouzlil. Každý úhel pohledu odhaluje jiný detail, vzbuzuje jinou emoci. Vzájemně se doplňující vypouklé a vyduté linie dodávají vozu DS 4 výraznou osobitost.

S délkou 427 cm, šířkou 181 cm a výškou 153 cm je vůz DS 4 nesporně kompaktním vozem. Dostál však slibu, který se spíše podobá výzvě: zajistit ve voze dynamického tvaru multifunkčnost a uživatelsky příjemné funkce. Výzvu splnil, neboť nabízí 3 plnohodnotná sedadla v zadní řadě, na která se nastupuje přes nenápadné dveře, velký zavazadlový prostor a řadu odkládacích přihrádek.

Jízdní vlastnosti vozu DS 4 jsou naprosto v souladu s dojmem mrštnosti a stability, která z něj vyzařuje. Typ použitého odpružení podporuje dynamické chování, takže získáte dojem, že máte dokonalou moc nad ovládáním kol. Vše vás zve k úniku, k pohybu!

Konstruktéři vozu DS 4 chtěli usnadnit přístup na zadní sedadla, který je u dynamických tvarů vozů terčem časté kritiky, proto ho vybavili zadními dveřmi, které dokonale zapadají do stylu celého vozu.
Díky tomuto vylepšenému přístupu bylo rovněž možné u vozu DS 4 zmenšit přední dveře, které jsou tak lehčí a snadněji se s nimi při nastupování na přední sedadla manipuluje.

Celá kabina vozu DS 4 splňuje do nejmenších detailů všechny vaše požadavky na multifunkčnost. Jeho zavazadlový prostor o objemu přesahujícím 370 litrů je na úrovni tradičního hatchbacku. DS 4 nabízí rovněž řadu odkládacích prostor usnadňujících život na palubě včetně velké osvětlené přihrádky ve středové konzole, do které se vejdou 4 půllitrové láhve. V této důmyslné konzole se ukrývá i několik praktických zásuvek: zásuvka typu jack, konektor USB a zásuvka na 12V. Další zásuvka 230V je k dispozici pod přední loketní opěrkou.

Všechny prvky interiéru se předhání v tom, jak být co nejlepší: ušlechtilé materiály, sofistikovaný design, soulad tvarů a barev, atmosféra interiéru upravitelná na míru…Stačí do vozu DS 4 nastoupit a už jste v jiné dimenzi. Už na první pohled je vám jasné, že se tu budete cítit dobře. Pohlaďte si chrom na řadicí páce nebo kvalitní kůži sedadel, jejíž design připomíná pásek náramkových hodinek, a neodoláte touze chopit se volantu.

Mikrohybridní technologie e-HDi zahrnuje systém Stop and Start 2. generace (umožňující okamžité znovunastartování motoru za 0,4 vteřiny). Tato technologie je šetrnější k životnímu prostředí, umožňuje přeměnu kinetické energie spojené se zpomalením na elektrickou energii a tím snižuje spotřebu a emise CO2 (ve městě až o 15 %).

Ceník

Vozidlo je nabízeno v různé úrovni výbavy. Ceníky i technické parametry vozu si jednoduše zobrazíte po kliknutí na červený odkaz.

 

Ceník Citroën DS 4

Ceník Citroën DS 4 Speciální série

Ceník příslušenství Citroën DS 4

Technické parametry Citroën DS 4

 

Fotky vozidla