Akční nabídka Citroën – Šrotovné

Značka Citroën přichází na český trh s ojedinělou nabídkou, která svou výhodností dalece převyšuje tradiční akční ceny či prémie za výkup ojetých vozů protiúčtem. Díky šrotovnému od Citroënu totiž u vybraných nových modelů této značky získá zákazník slevu až 120 000 Kč. Francouzská značka chce touto aktivitou pomoci zvrátit nepříznivý trend stárnutí českého vozového parku, který aktuálně činí 15 let, a jít tak ostatním příkladem.

 

Proč se Citroën rozhodl takovou akci uspořádat, když šrotovné obvykle vyhlašuje vláda ?

V Česku máme jeden z nejstarších vozových parků v Evropě, který bohužel dál stárne, a to i díky dovozům starých vozů ze zahraničí. Je to dlouhodobý problém týkající se nás všech, nicméně se s tímto negativním trendem na politické a legislativní úrovni vůbec nic nedělá a bohužel to vypadá, že v dohledné době ani dělat nebude. Rozhodli jsme se proto převzít svůj díl zodpovědnosti a investovat do omlazení českého vozového parku nezanedbatelnou částku na přímou finanční podporu zákazníků, která jim výrazně pomůže k novému autu.

 

Jak dlouho akce potrvá?

Akce šrotovné od Citroënu startuje 1. září 2017 a poběží nejdéle do konce letošního roku. Vykupujeme vozy všech značek i stáří, které jsou v majetku kupujícího alespoň 6 měsíců, mají SPZ a platnou STK.

 

Na Vaše případné dotazy nebo připomínky jsme připraveni Vám odpovědět osobně na prodejně nebo telefonick.